всі категорії
EN
Надвисокоякісний бетон (UHPC)

Надвисокоефективний бетон (UHPC) зазвичай потрібно змішувати зі сталевими волокнами або полімерними волокнами, таким чином перетворюючись на надвисокоефективний бетон, армований волокнами (UHPFRC).

UHPC — це матеріал, розроблений на основі теорії щільної упаковки. Це найбільш інноваційний інженерний матеріал на основі цементу за останні тридцять років, і він досяг значного стрибка в продуктивності інженерних матеріалів.

«Надвисока продуктивність» характеризується «надвисокою міцністю», «високою міцністю», «низькою проникністю» та «високою об’ємною стабільністю».

Характеристика

UHPC - це надвисокоміцний матеріал на основі цементу з високою міцністю, високою в'язкістю та низькою пористістю. Принцип його конфігурації полягає в тому, що завдяки покращенню тонкості та активності компонента без використання грубого заповнювача пори та мікротріщини в матеріалі зводяться до мінімуму для отримання надвисокої міцності та довговічності.
Основні характеристики:
Висока міцність, вогнестійкість, стійкість до бунтів, стійкість до граду та хімічної корозії
стійкість: без необхідності додаткового посилення, він може досягти більш тонких інтерфейсів, більших проміжків, легкої ваги та елегантності, а також є більш інноваційним.
Висока міцність: витримує проникнення різних шкідливих речовин в матрицю, має здатність до самовідновлення та хороший водонепроникний ефект.

Естетика: форма довільна, можна змішувати різноманітні кольори, використовувати форми для досягнення різноманітних текстур, з хорошою продуктивністю.
Пластичність: поєднання матеріалів на цементній основі з металевими волокнами та органічними волокнами забезпечує органічний баланс міцності на стиск і міцність на вигин.
У порівнянні зі звичайним бетоном, міцність UHPC на стиск в 3-6 разів, і він має чудові властивості на розтяг, відображаючи надвисоку міцність. У порівнянні з GRC, крім різниці в міцності на стиск, модуль Юнга в 2 рази більше. Чим більше модуль Юнга, тим менше ймовірність його деформації. Продукт можна зробити тоншим і потребує меншої підтримки сталевої рами.
Характеристика технічних параметрів
Чому вибирають UHPC?

У порівнянні зі звичайним бетоном, міцність на стиск UHPC становить 3-6 разів, міцність на вигин у 10 разів, довговічність у 100 разів перевищує стандартний показник, а також має чудові характеристики розтягування та надвисоку міцність. Може надати рішення інженерних проблем у всьому світі.

                               

У порівнянні з GRC, на додаток до різниці в міцності на стиск, модуль Юнга більш ніж вдвічі більше. Чим більший модуль Юнга, тим менше ймовірність деформації, виріб можна зробити тоншим, а також потрібно менше сталевої опори.

Ефект поверхні

UHPC має різноманітні кольори, текстури та форми на вибір, і може надати різноманітні дизайнерські рішення, які зберігають мінеральну природу та довговічний колір.

                               

Використання високоміцних дрібних заповнювачів і армованих волокном матеріалів може максимально точно повторити форму, матеріал і текстуру, а також створити ефект шорсткої або піскоструминної поверхні.

Колір:
Текстура:
Загальні методи встановлення
Застосування UHPC
Структура фасаду

Структура фасаду

Оздоблення та меблі для будівель

Оздоблення та меблі для будівель

Громадський ландшафт
Партнери для сировини UHPC