всі категорії
EN

Гіпс, армований скловолокном (GRG)

Гіпс, армований скловолокном (GRG), це модифікований волокнистий гіпсовий оздоблювальний матеріал, з використанням високоякісного природного модифікованого гіпсу в якості основного матеріалу, додайте високоміцне скловолокно, стійке до лугів, і невелику кількість екологічно чистих добавок, попереднє лиття. Виготовлені нові декоративні матеріали,Він широко використовується через його малу вагу, хорошу міцність та простоту транспортування та монтажу.

GRG В основному використовується в приміщеннях або в закритих приміщеннях, які можуть бути виготовлені на заводі практично будь-якої форми та розміру. Це вогнетривкий матеріал класу А, з’єднання можна легко зашпаклювати та відремонтувати. GRG є економним матеріалом, його можна використовувати в архітектурних цілях, таких як стелі, стовпи, декоративні стінові панелі, куполи, скульптури, перегородки, світлові жолоби тощо.

Характеристика
Оздоблення
Поверхню GRG можна фарбувати в будь-який колір, надавати будь-яку форму та багаті ефектами, такими як видовбування, імітаційне моделювання тощо.

Типові методи встановлення

GRP Projects